Susipažinkime:

aš esu Tomas Ramanauskas, jau dvidešimtmetį bėgantis komunikacijos ir kūrybingumo maratoną ir vis dar nepavargstantis. Konsultuoju ambicingus brendus, padedu jiems surasti stuburą, ar atsinaujinti, man padeda agentūros New! (reklama) bei SuperYou (skaitmeniniai reikalai, socmedija ir B2B sprendimai). Vykdau edukacinę veiklą su jau ir tarptautine bei LRT rodoma “Kūrybingumo mokykla”, lektoriaudamas įmonėms ir organizacijoms, ir net amžinai grasindamas tuoj-tuoj parašyti naują knygą.

Nuo 2019-ųjų esu DĖMES!O naujienlaiškininkas, pabandęs pasidalinti apie brendus, auditorijas, technologijas su tais, kam įdomu ir smarkiai nustebęs, kad įdomu ne tik tiems, bet net virš 12 000 žmonių.

Užsisakykite nemokamą naujienlaiškio versiją

Siunčiama keturis kartus metuose (plius, vienas kitas pakvietimas į mokymus, ar kokį svarbų renginį).

Užsisakykite mokamą versiją

Siunčiama kas mėnesį. Plius, prieiga prie viso 2022 m. archyvo ir prie geriausiųjų rašinių nuo pat naujienlaiškio atsiradimo. Plius, komentavimo galimybė ir atsakymų tikimybė. Plius, nepažadėti bonusai. Kainuoja arba 5 Eur mėnesiui arba 50 Eur metams. Substack siūlo opciją ir už 100 Eur metams, kuri yra tokia dosni, kad automatiškai metų gale gausite “Tendencijų Raportą” (likusiems jo peržiūra — mokama), didelį dalyką, kuris apžvelgia ko tikėtis iš brendų, technologijų, tendencijų, auditorijų artimaisiais metais ir toliau. Manau, akivaizdu, kad dosnumas kraupiai apsimoka.

Subscribe to DĖMES!O

Jei dirbate su auditorijomis, jei aktualu komunikacija, jei nenustoja stebinti žmonės.

People

Tomas Ramanauskas 

Auginu brendus (strategijos, reklama, tendencijos) ir žmones (mokymai). Kartais ir save.